صادرات به اسپانیا

درباره صادرات به اسپانیا و نقش نوآوران توسعه ملی بیشتر بدانید

اقتصاد اسپانیا، سیزدهمین قدرت اقتصاد جهانی بر اساس حجم تولید ناخالص داخلی را در کارنامهٔ خود دارد، این کشور در سال ۲۰۱۳، در رتبهٔ چهاردهم بزرگترین اقتصادهای جهان قرار گرفته‌بود.

در مورد کشور اسپانیا و ظرفیت صادراتی

 

اسپانیا جزو ۸ کشور مهم در تجارت ایران و اروپا

بیشترین صادرات ایران در ۶ماهه نخست سال ۲۰۱۹ در بین کشورهای اتحادیه اروپا به آلمان، ایتالیا، بلژیک و اسپانیا بوده است.

 

ایران و اسپانیا چه کالاهایی مبادله می‌کنند؟

ظرفیت بازار برای صادرات محصولات دانش بنیان و ارزش افزوده آن موقعیتی را جهت سرمایه گذاری در این حوزه فراهم آورده است. در حال حاضر، بیشترین صادرات ایران به اسپانیا شامل«محصولاتی از آهن یا فولاد»،‌ «زعفران در بسته‌بندی بیش از ۳۰ گرم»، «پسته»، «انگور خشک‌کرده» می‌باشد.

با توجه به این فرصت صادراتی محصولات دانش بنیان به این کشور شرکت نوآوران توسعه ملی فعالیت صادراتی خود را با شرکت اسپانیایی پرسیول آغاز نموده است.  شما با هر محصولی که دارید می‌توانید فرم ارزیابی اولیه صادرات به اسپانیا را پر کنید تا در اسرع وقت کارشنان ما با شما تماس بگیرند.

وبینار رویداد راه‌کارها و موقعیت‌های صادراتی به اسپانیا

شرکت نوآوران توسعه‌ی ملی در راستای یکی از ماموریت‌های خود در حوزه‌ی توانمندسازی و تسهیل‌گری صاداراتی برای شرکت‌ها و محصولات دانش‌بنیان، با مشارکت شرکت راهبر – پرسانل اسپانیا، این رویداد را برگزار نمود.

خدمات قابل ارائه در حوزه صادرات محصولات دانش بنیان

 

در حال حاضر، «نواوران» همراه با شریک استراتژیک خود در کشور اسپانیا و با تامین زیرساخت های مورد نیاز، آمادگی دارد تا خدمات لازم را در راستای تسهیل گری فرآیند صادرات به کشور اسپانیا، به شرکت های دانش بنیان، دارای پتانسیل صادراتی، ارایه نمایند.